PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113363}
7,0 40 717
ocen
7,0 10 1 40717
Casanova
powrót do forum filmu Casanova

6/10 raczej słaby

ocenił(a) film na 6

w pierwszej polowie filmu troche zasypialem liczac na jakis przelom troche wiecej w fabule podzialo sie w 2 polowie ale ogolnie bardzo kipesko i wszystko w tym filmie wydawalo mi sie robione na sile ...przeczucia sie sprawdzily niestety nie polecam chyba ze ktos chce sie ponudzic zaliczyc film i zapomniec

ocenił(a) film na 8
Richie25

A mi sie bardzo podobal :P Moze to dlatego ze gra w nim moj ulubiony aktor :P

Richie25

U mnie 5/10.
W zasadzie już napisałam dlaczego, ale temat ktoś zlikwidował. Trudno :]

ocenił(a) film na 7
Jorjan

Jakże odrealnione zakończenie posiada ten film.Po skazanych nadjeżdza pomoc w postaci trupy aktorskiej przebranej za kardynała i jego..ekm oblubienice , wsyzscy brawurowo wymykają sie oprawcom , a potem niezbyt roztropny młodzieniec staje się Casanovą.Film przeciętny , czyli nie wyrózniajacy sie niczym szczególnym ale dobry na deszczowe dni.

ocenił(a) film na 6
IKnowWhatYouAre

Film mnie niestety rozczarował, miało być śmiesznie i z polotem a było nudno i bez polotu... Kiepska fabuła, kiepskie intrygi, kiepskie zakończenie, spłycone postaci... Ledger nie miał szansy się rozwinąć w tym filmie i był tak samo nijaki jak film, w którym zagrał...

Oceniając "Casanovę" cały czas mam w pamięci inny film - "Zakochanego Szekspira", który jest moim zdaniem jednym z najlepszych filmów kostiumowych - wielokrotnie do niego wracałam i za każdym razem mnie bawił i wzruszał.

ocenił(a) film na 5
Jorjan

5/10 to max, ot zwyczajny film. Taką treść można było oblec w nieco ciekawszą formę.

ocenił(a) film na 5
joanna_te

Też dałam 5. Niby ładne obrazki i masa zawiłości, a jednak... coś nie bardzo, nudny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones