PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394717}
6,2 3 224
oceny
6,2 10 1 3224
Eichmann
powrót do forum filmu Eichmann

5/10

ocenił(a) film na 5

Film można zobaczyć, ale nie powala. Słabe tempo i dramaturgia, a w dodatku odniosłem wrażenie że głównym bohaterem był Kapitan Avner Less, a nie sam Eichmann. Moim zdaniem zabrakło bardziej rozbudowanego wątku tropienia i schwytania Eichmanna przez wywiad Izraelski. Szkoda, temat ciekawy, ale zabrakło twórcom pomysłów...

ocenił(a) film na 3
Jarl

"odniosłem wrażenie że głównym bohaterem był Kapitan Avner Less, a nie sam Eichmann" - Właśnie skończyłem oglądać ten film i odnosłem to samo wrażenie. Po za tym zastanawiam sie co było głównym celem powstania tego fimu i do jakiego widza jest on sierowany. "Zwykly oglądacz " nie zainteresowany tym tematem uzna go za nudny, a pozostali czyli zainteresowani za bezcelowy bo nie prezentujący nic konkretnego,

Ja tego filmu nie polecam, strata czasu.

ocenił(a) film na 6
Jarl

Ja właśnie spodziewałem się pokazania akcji wytropienia i schwytania Eichmanna. A tak - trochę nudnawo...

kotek38

Jak chcesz zobaczyc zlapanie i uprowadzenie Eichmanna to obejrzyj "Czlowiek, ktory pojmal Eichmana" albo nowszy film "Ostateczna operacja".

ocenił(a) film na 5
Jarl

"odniosłem wrażenie że głównym bohaterem był Kapitan Avner Less, a nie sam Eichmann." - ja też, duży minus tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones