PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846099}
5,8 19 678
ocen
5,8 10 1 19678
6,2 37
ocen krytyków
Prime Time
powrót do forum filmu Prime Time

Mnie film nie kupił, żadna postać nie była przekonująca... nie kibicowalem nikomu bo każdy aktor wokół dawał swoją linijkę i wychodził, a już na końcu chciało mi się śmiać kiedy ta jedna policjantka miała łzy w oczach, o głównego bohatera... jak ona zdała egzaminy do tej roboty? :D na plus klimat lat 90... jedyne emocje czułem kiedy w kółko powtarzali moje imię, bo mało jest filmów o Sebastianach! i dla mnie to było coś nowego że tyle je słyszę:) 4/10 .


SWoland

zgadzam się! Jak Mirę wynieśli do karetki to spoko ale jak gościa z bronią spacyfikowali to pół policji płakało...

ocenił(a) film na 4
rafojak

mam taki prosty obraz historii. Sebastian (nie ja:)) wyznał uczucia koledze.. i może kolega też coś czuł.. ale oznajmił mu że w tym społeczeństwie będą prześladowani i aby dał mu spokój.. na to Sebastian postanowił mu wyznać miłość na wizji a przy okazji wyrazić sprzeciw traktowaniu niektórych jednostek jak trędowatych... ot cała historia , w której był duży potencjał, a na koniec przez koślawy, bojaźliwy scenariusz -się rozmyła i nic nie przekazała...

SWoland

mogło tak być ale ktoś totalnie nie trafił ze scenariuszem - jedyne co mogło uratować ten film na koniec to jego wystąpienie, a tu ani wejścia na żywo, ani nawet powiedzenia tego do kamery - za to policja trzy razy robiła szturm i jak już im się udało wejść to musieli wpaść przez okno i przez zamknięte drzwi - a nie mogli wejść tymi otwartymi przez które wynieśli Mirę? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones