PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124314}

Rozgrywka

Baazi
7,8 124
oceny
7,8 10 1 124
Rozgrywka
powrót do forum filmu Rozgrywka

"Baazi" to historyjka z fajną fabułą i nawet, miejscami, trzymająca w napięciu. Podobał mi się motyw wspomnień z dzieciństwa Amara, zrobiono je ciekawie, no i oczywiście, koniec końców, walka o sprawiedliwość zakończyła się osobistą zemstą na nieuczciwym polityku;)
Aamir gra tzw. gliniarza doskonałego, który wierzy w swoją misję i chce naprawiać świat, niestety postaci są dość szablonowe - dlatego cieszymy się, że dobry glina zabija złego mordercę, mimo że robi to n-ty raz z rzędu, choć sam w ten sposób dopuszcza się przecież morderstwa, ale według scenarzysty jest to zasługa - ale dość wywodów na temat etyki, to tylko film;) Niestety, pojawiły się piosenki, może nie tak kiepskie, ale okropnie zilustrowane, chciało się to przewijać, ale z poczucia obowiązku ("jak mogę ocenić film, którego w całości nie widziałam"), zniosłam to jakoś... Kolejnym minusem jest okropna, wręcz sztuczna gra Mamty Kulkarni, ona w ogóle jest kiepską aktorką - i ten motyw miłości głównych bohaterów jakiś taki niedopracowany, w ogóle nie romantyczny. A szkoda. Poza tym, to film z serii "ma kilka plusów, ale bez Aamira nic niewarty", dlatego polecam tylko fankom;)

oldschool_punk00

Całkiem fajny filmik. Aamir świetnie wypadł w roli osieroconego policjanta Amara. W młodosci był naprawdę przystojny. ;D
Rola kobieca była ograniczona prawie do samych piosenek, a mogli to bardziej rozwinąć, tak jak bardziej dopracować wątek ich miłości. Jednak nie to było wątkiem głównym w tym filmie. Skupili się na tematyce kryminalnej i wyszło ciekawie, potrafili momentami utrzymać widza w napięciu. Z tej strony nie mam zastrzeżeń. ;)
Jak na film akcji "Rozgrywka" była zbyt długa, ale ogólne wrażenia po filmie mam jak najbardziej pozytywne. :)

Mnie także podobał się motyw wspomnień z dzieciństwa, a szczególnie Aamir w roli policjanta przypadł mi do gustu. :D
Czyż nie był uwodzicielski w tej czerwonej sukience..? ;P

ocenił(a) film na 7
_Summer_

hahaha ;) mam wrażenie, że Aamir w młodości był uwodzicielski sam przez się, bez względu na ciuchy :D

oldschool_punk00

Fakt, Aamir w młodości był pociągający, ale szczególnie urzekł mnie jako inspektor Amar Damji. ;)))

ocenił(a) film na 7
_Summer_

hehe;) cóż, ja akurat za mundurowymi nie przepadam, dlatego wolę Aamira w rolach "wolnych duchów" i "artystów":) polecam Ci bardzo "Dhobi Ghat" - choć tam nie jest pociągający wcale (prawie), bo to jego najnowszy chyba film, to scenariusz, gra i wykonanie są rewelacyjne:)

ocenił(a) film na 10
_Summer_

Nie wiem, dla mnie teraz to dopiero jest pociągający :P Zwłaszcza w "3 idiots" albo "Ghajini" :P Do twarzy mu w takich króciutkich włoskach ;)

Sai65

To już kwestia gustu. Moim zdaniem Aamir teraz się trochę zestarzał.;p Chociaż nie powiem, w "Ghajini" miał coś w sobie. Pozdrawiam. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones