PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685183}

Wielka Szóstka

Big Hero 6
7,7 164 202
oceny
7,7 10 1 164202
6,8 23
oceny krytyków
Wielka Szóstka
powrót do forum filmu Wielka Szóstka

Bardzo dobra animacja

ocenił(a) film na 8

Bardzo ciekawy główny bohater, zdecydowanie przemówił do mnie wątek wartości edukacji i nauki, świetny humor i naprawdę nadzwyczajna animacja. Przepiękny obraz amerykańsko-japońskiego futurystycznego miasta.
Historia niestety schematyczna, reszta bohaterów (poza głównym oraz robotem) odwalona z kalki - ekspresja i zachowania to te same schematy, które widzieliśmy już dziesiątki razy. Nie jest to zdecydowanie kandydat na Oskara w przeciwieństwie do Song of the Sea, a komisja przyznająca statuetki powinna zdecydowanie wrócić do szkoły.

ocenił(a) film na 10
Mikz

Zgadzam się, inne postacie miały bardzo schematyczne charaktery, mogli je bardziej rozwinąć. Jak dla mnie bardziej nadaje się na Oscara Jak wytresować smoka 2, no ale cóż, już nic nie zrobimy...

Chantoria

Według mnie Pudłaki nie powinny dostać nominacji tylko Lego

ocenił(a) film na 10
LordVader345

A za co Pudłaki dostały?

Chantoria

Za nominację za najlepszą animację

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Aha...Podtrzymuję swoje zdanie.

Chantoria

Dostali nominację za najlepszą animację jako Oscar. A nie powinny dostać nominacji lepsze Lego

ocenił(a) film na 8
Mikz

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej niejednokrotnie zawiodła w przyznawaniu nagród , ale nie można się dziwić odmiennym ustom skoro to amerykańska akademia.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

oczywiście miało być: odmiennym gustom.
Inna sprawa, że Oscar-y to nagrody marketingowe, a elementem marketingu jest promocja, która ma wypromować produkty. Nie dzieła filmowe, a właśnie produkty i to głównie przemysłu amerykańskiego. Dlatego nagradzane są produkcje zachowawcze, takie do których ludzie są już przyzwyczajeni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones