Helen McCrory

Helen Elizabeth McCrory

8,3
14 076 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen McCrory

Przecież lepiej gdyby ona grała Bellę! Ma ciemne włosy i takie specyficzne spojrzenie... Cyzia była chuda blada subtelna itd.

Maly_debil

Ona absolutnie NIE PASUJE do roli Narcyzy Malfoy. Ale dobrze ze nie gra Belli bo Helena Bonham Carter jest znacznie lepsza aktorka

jesionmarta

Zgadzam się, nie pasuje. Widziałem raczej w tej roli Naomi Watts. Trudno... Poczekamy na efekty

użytkownik usunięty
mateo1661

Zgadzam się...

mateo1661

Też kojarzy mi się ta rola z Naomi Watts ;). Ona potrafi być i delikatna i drapieżna jednocześnie, taka swoista.

Jeanne

A mając świadomość, że Naomi była brana pod uwagę, to możemy pogratulować reżyserowi :/ Watts byłaby idealna, tym bardziej, że nie patrząc na daty urodzenia nikt nie powiedziałby, że są z tego samego rocznika.

Maly_debil

Zdecydowanie podzielam twoje zdanie powinna być delikatna ładna subtelna
wysoka o szczupłej sylwetce oraz twarzy

Maly_debil

prawda, nijak nie pasuje. Nawet przefarbowanie na blond i niebieskie soczewki nie pomogą

aaako

Jest z nią jedno zdjęcie, ale stoi bokiem. Włosy ma blond. Ale jak tylko się dowiedziałam, że ona ma grać Narcyzę, dostałam takiego napadu śmiechu, że nie mogłam go opanować !! :D Całe szczęście, że ona nie zagrała Bellatriks, bo to moja ulubiona postać. Na szczęście gra ją moja ulubiona aktorka ^^

BellatriksBlack

na Narcyzę się nie nadaje, ale na Bellę jak najbardziej. ma coś takiego ws pojrzeniu, ale i tak nie przebiłaby znakomitej Bohman-Carter.

paczek93

Helena jest boska w tej roli i też chciałam by Narcyzę grała Naomi :)

teclado

Ha ha ha xD Już tyle czasu minęło odkąd dowiedziałam się, że to Narcyza, a nadal jak widzę jej zdjęcie główne to się brechtam ;) Jak mam zły humor to wiem co zrobić ;DD

Maly_debil

Narcyzą Malfoy ? Ona ? Ten film już całkiem schodzi na pasy...

parkinson

Ej nie no, Narcyza miał być blondynką i nawet, kiedy ją przefarbują uznam, że jest niedostatecznie ładna- w HP i Czara Ognia, Cyzia była opisana jako piękna kobieta (tylko z dziwną miną:)). Naomi Watts byłaby idealna:)

The_Slayer

...czasami nawet ma tą "dziwną minę" ^^
mimo, że nie lubię Naomi, a Narcyza co i owszem, podzielam wasze zdanie

Maly_debil

Ja bynajmniej się nie brechtam, bliżej mi do płaczu... Ale przynajmniej do roli Belli aktorka jest dobrana idealnie. Musimy jakoś przeżyć ten niewątpliwy błąd, jakim jest McCrory jako Narcyza.

Maly_debil

McCrory w ogól mi do niczego nie pasuje xD

A Helena Bonham Carter gra świetnie i moim zdaniem jest piękna. Ma urok ;)

Mortuoris

Zgadzam się, że Helena wspaniale zagrała Bellę i nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli, ale Helen McCrory nie pasuje mi ani na role Bellatrix ani na Narcyzę :/

Anjali_Khan

Helenka wymiata!:)


za krrrrrrrrrrotttttttkiiiiiii

użytkownik usunięty
Maly_debil

nie oglądałam jeszcze filmu, no ale jak z Helen w filmie? ucharakteryzowali ją jakoś?
bo do boku Lucjusza to mi pasuje szczupła blondynka o chłodnych oczach patrzące się tak nieco arogancko, o.

Co z tego, że chuda jak osa, co z tego, że pół łba ma blond. Nawet rozpaczy matki nie potrafiła zagrać. Dwie sztuczne łezki i tyle. Kamienna twarz. Żenada, jak cała ta część...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones