Sienna Miller

Sienna Rose Miller

7,5
13 807 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sienna Miller

Ostatnio widziałem ją w filmie "Stardust...

Rob_Rock

ładna to mało powiedziane :) była jednym z niewielu plusów filmu G I Joe, tylko czekałem na kolejną scenę z jej udziałem, śliczna jest :D

Mnih

To podobnie do mnie. Mimo, iż faktu obejrzenia filmu "Alfie" nie żałuję, to największą (jeśli można tak powiedzieć o kobiecie) zaletą tego filmu była właśnie Ona :) Czekałem na każdą scenę z Nią :) Ode mnie ma "dychę" nawet, jeśli zaraz "znafcy" się oburzą, że ktoś ocenia przez pryzmat urody, a nie kunsztu aktorskiego, ale ja wszelakie utyskiwania na moje oceny (i nie tylko moje, ale te przede wszystkim) mam .... no, właśnie tam. To moja subiektywna ocena i nikomu nic do tego.

cOOba

w filmie "alfie" wyglądała przepięknie! i jeszcze z judem law'em. :)

cOOba

Jeżeli podobała wam się w 'Alfie' to powinniście obejrzeć 'Factory girl', ma tam nieco podobną rolę - mocny makijaż, zakręcona bohaterka. Cudowna jest.

W 'Stardust' ona akurat mnie nie zachwyciła jakoś szczególnie. Chyba wolę, gdy ma drapieżniejszy wizerunek - ciemne włosy albo mocny, wyrazisty makijaż. Ale przyznaję rację - jest bardzo urodziwa, w taki naturalny sposób. Uwielbiam oglądać ją też na różnych galach itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones