PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478879}

Morderca z Whitechapel

Whitechapel
7,6 2 148
ocen
7,6 10 1 2148
Morderca z Whitechapel
powrót do forum serialu Morderca z Whitechapel

Bardzo fajny serial z jednym wyjątkiem. Drugi sezon (3 odcinki) to katastrofa, kto nie widział - odradzam oglądanie. Jak to możliwe, żeby twórcy niezłego przecież serialu, zrobili w drugiej serii taką bzdurę? Dla mnie to niepojęte... Rada dla tych co nie oglądali: można od razu przejść z sezonu pierwszego do trzeciego!

misiek_maciek

Ja odłożyłam po obejrzeniu 1. odcinka 1 sezonu - jaki sens rzucania po oczach widza zmasakrowanymi zwłokami? Koszmar.

ocenił(a) serial na 7
EK28

@EK28- ależ bredzisz... widać nigdy nie oglądałaś z większą uwagą kości - tam były drastyczniejsze obrazy - przynajmniej dla mnie, a zawsze sie łapałam na tym, że zaczynałam jeść :P poza tym, czego się spodziewałaś po serialu kryminalistycznym, który samą nazwą nawiązuje do Kuby Rozpruwacza, pluszowych misi?
@misiek, zgadzam się w pełni, pierwszy sezon był spoko, a już na początku pierwszego odcinka drugiego sezonu zaśmiałam się w głos, gdy tylko zobaczyłam Buchana (a właściwie sekunde po tym jak został zaanansowany przez adiutanta)... ale mam nadzieję na powrót świetności z pierwszego sezonu i właśnie zabieram się za trzeci ;)

ocenił(a) serial na 9
misiek_maciek

ja osobiście uważam drugi sezon za najlepszy - napięcie gęste jak w RedRiding - czwarty sezon póki co mnie rozczarowuje - tania sensacja zamiast ostrej jak brzytwa dedukcji - ale wstrzymam się do końca serii z jej oceną

ocenił(a) serial na 9
misiek_maciek

Mi się drugi sezon bardzo podobał :)

misiek_maciek

Też uważam drugi sezon za totalną klapę.

ocenił(a) serial na 9
misiek_maciek

Drugi sezon wyłamuje się nieco z ram, jest inny niż pozostałe 3 sezony. I wcale nie gorszy.

gregsava

Tyle tylko, że od razu było wiadomo, który z policjantów umaczany jest w tym bagnie po uszy. Zbytnie przerysowanie postaci- taki "zły gliniarz":)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones